Dlaczego my?

Stylowe i nowoczesne meble na wymiar

Oferujemy trwałe rozwiązania na bazie wieloletniego doświadczenia

Ostatnio zrealizowane przez nas meble na wymiar - kuchnia na wymiar:

Meble według projektu

Wykonujemy meble dopasowane i zgodne z wymaganiami naszych klientów. Wszystkie oferowane przez nas meble na wymiar to funkcjonalne rozwiązania. Pracujemy na podstawie Państwa projektu, wykonujemy także projekty dla potrzeb zlecenia.

Obszar naszego działania

Nasza firma zlokalizowana jest w Tuszowie Narodowym k. Mielca, dlatego też większość zleceń realizujemy na terenie powiatu mieleckiego. Jednak zakres naszego działania jest znacznie większy.
Nasz obszar to promień około 300km od placówki firmy ale na Twoją prośbę możemy dojechać i zrealizować zadanie w dowolnym miejscu w Polsce. G

Wieloletnie doświadczenie

Początkowo pracowaliśmy w Polsce, jednak docelowo przez ostatnie 12 lat zdobywaliśmy doświadczenie w Irlandii i Wielkiej brytani. Wykonaliśmy wiele mebli do domów w okoliach Dublina, Cork, Belfastu, Glasgow, Londynu. Budowaliśmy wzorowy i nienaganny wizerunek polskiego fachowca, który teraz wdrażamy w naszym rodzimym kraju.

Precyzja i dbałość o detale

Wszystkie nasze meble i prace z tym związane wykonywane są zawsze bardzo starannie. Precyzja i szacunek do powierzonych zadań, to maksyma, którą kierujemy się przy realizacji każdego, nawet najmniejszego zlecenia

Wszechstronność i bogata oferta

Nasza oferta to różnorodny i bogaty wybór mebli zarówno pod kątem przeznaczenia jak również stylu. Możemy wykonać zlecenia klientów instytucjonalnych jak hotele, przedszkola oraz inne ale również obsługujemy i realizujemy większość zleceń dla klientów indywidualnych.

Gwarancja satysfakcji!

Na wszystkie nasze prace udzielamy dwuletniej gwarancji.